KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12826389
nr 1282 6389
Petter Zennström
(f. 1945), Sverige
Träsnitt, Signerad, daterad 1976, ca 30x36,5 cm
Petter Zennström, svensk målare född 1945.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 19:33:16
100 kr
150 kr
500 kr